Rimini Fiera

Expo sectors SIGEP – http://en.sigep.it/fair/gelato.asp

Największe i najpyszniejsze targi lodziarsko-ciastkarskie w Europie. Targi co roku odbywają się właśnie w Rimini- w nadmorskim kurorcie. Na powierzchni kilku hektarów znajdują się wystawcy z  branży lodziarskiej, cukierniczej i piekarniczej z całego świata. Bogactwo smaków, form, dodatków i konsystencji jest jak zwykle zaskakujące. Wszystko pyszne, kolorowe. Uczestnictwo w tych targach było dla nas inspiracją i natchnieniem na zbliżający się już bardzo dużymi krokami sezon lodowy w Polsce. Wiosna tuż tuż…. hurra!

Więcej

Targi Franczyzy w Pałacu Kultury i Nauki

Na Targach Franczyzy w Warszawie pojawiliśmy się po raz pierwszy. Dzięki temu udało nam się osobiście spotkać z wieloma naszymi potencjalnymi franczyzobiorcami. Przekonaliśmy się, że targi to doskonałe miejsce do bezpośrednich rozmów, a także okazja do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania. Zainteresowanie franczyzobiorców przeszło nasze oczekiwania. Zainteresowanych było bardzo wielu.

Na tych targach po raz pierwszy także zadebiutowaliśmy z nowym wizerunkiem Lodów Gotti. Nowe logo, nowe barwy i nowa oprawa graficzna wzbudziły duże uznanie i sympatię klientów. Premiera nowego image Gotti udała się i potwierdziła, że zmiany wyszły nam na lepsze.

Więcej
Co nowego?