Targi Franczyzy w Pałacu Kultury i Nauki

01

02

03

Na Targach Franczyzy w Warszawie pojawiliśmy się po raz pierwszy. Dzięki temu udało nam się osobiście spotkać z wieloma naszymi potencjalnymi franczyzobiorcami. Przekonaliśmy się, że targi to doskonałe miejsce do bezpośrednich rozmów, a także okazja do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania. Zainteresowanie franczyzobiorców przeszło nasze oczekiwania. Zainteresowanych było bardzo wielu.

Na tych targach po raz pierwszy także zadebiutowaliśmy z nowym wizerunkiem Lodów Gotti. Nowe logo, nowe barwy i nowa oprawa graficzna wzbudziły duże uznanie i sympatię klientów. Premiera nowego image Gotti udała się i potwierdziła, że zmiany wyszły nam na lepsze.

Na targach oczywiście nie brakowało naszych firmowych, gadżetów, ulotek i folderów. Zostały one specjalnie zaprojektowane z myślą o franczyzobiorcach.

W chwili obecnej koncentrujemy się na naszych franczyzobiorcach, którzy otrzymują przede wszystkim gotowy pomysł na przyjazny, radosny biznes. Co ważne, zmniejsza się sezonowość w branży lodziarskiej i tak obserwując jak to wygląda np. w Niemczech sądzimy, że także Polacy nauczą się wkrótce jeść lody także w zimie.

Czas otwarcia lodziarni Gotti uzależniony jest od powierzchni lokalu i prac jakie należy wykonać by przystosować lokal do sprzedaży lodów. Otwarcie trwa z reguły od miesiąca do dwóch. Od naszych franczyzobiorców nie wymagamy doświadczenia w branży lodziarskiej. Zapewniamy przeszkolenie i obszerne know-how lodowego biznesu. Służymy radą i pomocą na każdym etapie umowy franczyzowej.

04

pic_news-01