O nas

baner-fraczyza5

Ogólnopolska sieć lodziarni Gotti

Kochamy lody przynajmniej tak samo jak dzieci. Z tej miłości w 2001 r. narodziła się idea biznesowego lodowego przedsięwzięcia, które z czasem przerodziło się w sieć lodziarni, chętnie odwiedzaną przez wielbicieli lodów w całej Polsce.

Pierwsze 3 lokalizacje Gotti powstały w Łomży:

Długa 7

Stary Rynek

Dworzec PKS

Popularność lodów Gotti ciągle rośnie, a my otwieramy kolejne punkty. Stale się rozwijamy, poszukujemy nowych inspiracji i eksperymentujemy, bo w tworzeniu lodów najważniejsza jest dla nas radość tworzenia i możliwość spełniania marzeń.

Nasze lody

rodzaje

lody amerykańskie (świderki)
lody włoskie (soft)
lody tajskie (rolos)

Cechy lodów

smaczne
świeże
pełnowartościowe

Podstawowe smaki

waniliowe
śmietankowe
czekoladowe

Świeżość i kreatywność

Nasze lody przygotowujemy codziennie według autorskiej receptury. Łączymy je z atrakcyjnymi dodatkami, dzięki którym zmieniają się w czarodziejski deser, niezastąpiony podczas letnich, upalnych dni.

Spełniamy marzenia

Nasi klienci, mail i duzi, są dla nas wyjątkowi, więc zawsze uwzględniamy ich zachcianki i modyfikujemy produkty według ich oczekiwań.

Zaskakujemy i dajemy radość

Zawsze kierujemy się wiedzą, doświadczeniem, intuicją i nutką dziecięcej fantazji. Niektóre kompozycje mogą być zaskakujące, jednak zawsze pyszne! Kochamy to, co robimy i uwielbiamy dzielić się naszą radością z innymi!