O nas

baner-fraczyza5

Ogólnopolska sieć lodziarni Gotti

Firma powstała z pasji i zamiłowania do jedzenia lodów. Pierwsza lodziarnia Gotti powstała w 2001 r. na ulicy Długiej 7. Kolejna powstała rok później na Starym Rynku w Łomży, potem następna obok dworca PKS w Łomży.

Zainteresowanie lodami Gotti ciągle rosło, dlatego wychodząc naprzeciw naszym klientom otwieraliśmy kolejne…tak to się zaczęło, ciągle się rozwijamy i doskonalimy, poszukujemy nowych smaków i inspiracji, bo w tworzeniu lodów ważna jest pasja, radość i marzenia. Obecnie Gotti to ogólnopolska sieć lodziarni serwujących lody typu świderki oraz soft.

Nasza dewiza

Nasze lody są pyszne, świeże, pełnowartościowe o smaku waniliowym, śmietankowym lub czekoladowym, serwowane w chrupiących waflach. Lody łączone są z gamą przeróżnych dodatków i stanowią doskonały deser w letnie i upalne dni. Lody są przez nas codziennie starannie przygotowywane według ściśle określonej receptury opartej na nutce śmietany i wanilii.

Nasi klienci i mail i duzi są dla nas wyjątkowi, więc oprócz proponowanych przez nas wariacji lodowych zachcianki naszych klientów są zawsze mile widziane i także zostaną uwzględnione.

W projektowaniu propozycji lodowych kierujemy się własnym smakiem i nutką dziecięcej fantazji, dlatego niektóre połączenia mogą być zaskakujące, aczkolwiek przepyszne! Naszą dewizą jest świeżość, zabawa, i radość z dzielenia się pysznymi lodami. A nasza tajemnica tkwi w nas samych, kochamy to, co robimy, robimy lody i uwielbiamy się nimi zajadać.

Zachęcamy wszystkich do spróbowana naszych lodów, a naszym wiernym Klientom obiecujemy, że Gotti zawsze pysznie schłodzi Wasze podniebienia…